صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


در شهرستان بندرخمیر صورت گرفت:
مراسم کلنگ زنی احداث مرکز خدمات جامع سلامت در روستای چاه ماخور شهرستان بندرخمیر
 

مراسم کلنگ زنی احداث ساختمان مرکز خدمات جامع سلامت روستای چاه ماخور برگزار شد.

محمد ملایی، فرماندار شهرستان بندرخمیر ضمن قدردانی از خیّر حاج عبدالله سلحشور به دلیل واگذاری زمین جهت احداث مرکز سلامت و تخصیص اعتبار از طرف این خیّر، ابراز امیدواری کرد: با راه اندازی این مرکز، الگویی برای دیگر روستاها و شهرهای شهرستان بندرخمیر به عنوان یک مرکز خودجوش و خیّر محور در راستای پیشرفت شاخص های سلامت و درمان شهرستان بندرخمیر خواهد بود.

دکتر معصومه شکری زاده، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرخمیر ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه و با بیان اینکه یک خیّر هزینه ساخت این مرکز را تأمین خواهد کرد، گفت: ساختمان پروژه مرکز خدمات جامع سلامت روستای چاه ماخور در مساحتی حدود 600 متر مربع بنا خواهد شد.

دکتر شکری زاده ضمن تقدیر و تشکر از حسن نیّت خیّر نسبت به راه اندازی این مرکز، گفت: پایگاه خدمات جامع سلامت روستای چاه ماخور در راستای ارائه خدمات بهتر و تمرکز زدایی خدمات سلامت در منطقه ای نسبتاً پر جمعیت احداث خواهد شد تا انشاءالله شاهد تسریع و تسهیل و تقسیم عادلانه امر سلامت و درمان در سطح این منطقه و روستاهای مجاور باشیم.

 

شایان ذکر است این مراسم، با حضور دکتر ابراهیم حسن نژاد، قائم مقام و مشاور ریاست دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در امور اجتماعی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرخمیر، فرماندار و جمعی از مدیران و رؤسای ادارات شهرستان بندرخمیر برگزار شد.

تاریخ درج خبر : سه شنبه ١ اسفند ١٣٩٦  |  کد خبر : ١٠٨٤٢ | تعداد نمایش خبر : 420
 

 


خروج