صفحه اصلی > اخبار دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان 


کمیته بحران در شبکه بهداشت و درمان جاسک برگزار شد
 

کمیته بحران درون سازمانی به منظور هم اندیشی کارشناسان ستادی جهت رسیدن به هدف استفاده از توان و ظرفیت در کمک رسانی به آسیب دیدگان حادثه در شبکه بهداشت و درمان شهرستان  جاسک برگزار شد.

دکتر عباس ابراهیمی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان  جاسک گفت: زمانی که حادثه به طور طبیعی و یا توسط بشر به طور ناگهانی رخ می دهد و سختی و مشقتی و تلفاتی را به جامعه به گونه ای تحمیل می کند که باعث به وجود آمدن آسیب های جانی و مالی می شود، جهت برطرف کردن آن، نیاز به اقدامات اساسی و فوق العاده می باشد.

وی افزود: مدیر تیم بحران باید کسی باشد که تهدید کننده را بشناسد و از فرصت ها به خوبی، برای رسیدن به هدف مطلوب در زمان محدود استفاده کند و تیم را کنترل و رهبری کند.

 

محراب افغانزهی، مسوول کمیته بحران شهرستان جاسک گفت: باید آمادگی لازم در جهت تهیه نیازهای اولیه به لحاظ نیروی انسانی و تجهیزات و اقدامات درمانی و دارویی صورت گیرد.

وی در ادامه افزود: همچنین با توجه به آسیب های جسمی و روحی و اجتماعی حاصل از این دافعه، باید اکیپ های بهداشتی و درمانی و یک اکیپ متشکل از روانشناسان جهت اعزام به شهرستان های آسیب دیده به هدف کاهش مشکلات روحی و روانی و جسمی فراهم شود.

 

تاریخ درج خبر : چهارشنبه ١٥ آذر ١٣٩٦  |  کد خبر : ١٠١٤٢ | تعداد نمایش خبر : 168
 

 


خروج